استعلام ورق کرکره ذوزنقه ای

56548521

با یک کلیک ، استعلام بگیر

56548520

با یک کلیک ، استعلام بگیر

091221720162

با یک کلیک ، استعلام بگیر

09122000052

با یک کلیک ، استعلام بگیر

ورق کرکره ذوزنقه و استعلام قیمت ورق ذوزنقه ای

ورق ذوزنقه چیست و ویژگی های آن چگونه است؟

ورق ذوزنقه یک مدل خاص از ورق گالوانیزه است. با این تفاوت که در عرض آن طرح هایی شبیه به مربع و مستطیل زده می شود. ازجمله ویژگی های ورق ذوزنقه اینکه این ورق از نظر طولی محدودیتی ندارد. طول و عرض این شیت ها با توجه به سلیقه و سفارش مشتری زده می شود. ورق ذوزنقه از جمله پرطرفدارترین ورق ها می باشد.

این شیت ها شباهت زیادی به ورق کرکره دارد. اما در بعضی ویژگی ها مانند شکل ظاهری، استحکام و پایداری و سایز محصول متفاوت هستند.

ورق های ذوزنقه را در سایزهای متنوعی می سازند. موارد مصرف آن ها بسیار بالا می باشد.

خرید ورق کرکره ذوزنقه :   

ویژگی هایی مانند: نام محصول، ابعاد، طول و … . بعد از آنکه محصولات را مشاهده و بررسی کردید. جهت نهایی کردن خرید خود، و اطلاع از قیمت ورق ذوزنقه با شماره قید شده در بالا تماس بگیرید.

موارد مصرف ورق گالوانیزه چیست؟

ورق های ذوزنقه غالبا در سقف ویلاها، ورزشگاه ها، شیروانی ها، در ورودی حیاط خانه ها،. سوله ها و حصار دور باغ ها و … کاربرد دارد.

رنگ بندی ورق های ذوزنقه به چه شکل می باشد؟

ورق های ذوزنقه نیز چون ورق های کرکره قابلیت رنگی بودن دارند. این ورق ها را در انواع مختلف رنگ ها از جمله دوازده رنگ اصلی می توان تولید کرد. بجز موارد ذکر شده می توان با توجه به نظر و سلیقه مشتری. رنگ مد نظر آن ها را بر روی ورق ها ذوزنقه پیاده کرد.

قیمت ورق گالوانیزه رنگی ذوزنقه به چه صورت است ؟

چنانچه می دانیم قیمت ورق های ذوزنقه نیز چون سایر محصولات متاثر از نوسانات بازار دلار و ارز می باشد. ذکر این نکته نیز خالی از لطف نیست.، که قیمت ورق های رنگی با توجه به رنگ های آن متفاوت است و ثابت نمی باشد.

قیمت ورق ذوزنقه به عوامل زیادی بستگی دارد و ثابت نیست. به همین جهت در جدول محصولات ورق ذوزنقه که در بالا ذکر شده از ذکر قیمت معذوریم.

از شما همراهان گرامی تقاضا داریم،. جهت اطلاع از قیمت و خرید ورق ذوزنقه با کارشناسان فروش کاسپین پانل در تماس باشید. از این بابت اطمینان خاطر داریم. که چنانچه با قیمت های مناسب و باور نکردنی و در عین حال کیفیت بالای محصولات فولادی ما روبرو شوید. شما نیز چون سایر مشتریان ما شگفت زده خواهید شد و مشتری همیشگی شرکت می شوید.

ویژگی های فیزیکی ورق گالوانیزه ذوزنقه به چه شکل می باشد؟

ضخامت این ورق با توجه به نیاز مشتری از سی صدم تا دو میل وجود دارد. همچنین عرض این ورق ها از صد تا صدو بیست و پنج سانتی متر است. و اما در مورد طول ورق می توان گفت که محدودیتی نداشته و طبق نیاز مشتریان تولید می شود.

5 مورد مزیت و برتری خرید ورق ذوزنقه چیست؟

 1. سبک بودن و امنیت زیاد مقابل زمین لرزه
 2. استحکام بالا در مواجهه با نم و رطوبت
 3. سهولت و سرعت نصب ورق
 4. مقاومت بالا در مقابل خوردگی و شکستگی
 5. مقرون به صرفه بودن قیمت در عین زیبایی محصول

ویژگی های ورق گالوانیزه ذوزنقه به چه صورت می باشد؟

می توان ورق های شیروانی را به 2 گروه کلی دسته بندی کرد؟

 1. خرید ورق گالوانیزه بدون رنگ
 2. خرید ورق گالوانیزه رنگی

این ورق ها خود به دسته های دیگری تقسیم شده. و به روش های متنوعی تولید می شوند که عبارتند از :

 1. خرید ورق ذوزنقه
 2. قیمت ورق طرح سفال
 3. خرید ورق کرکره سینوسی
 4. قیمت ورق شادولاین

به هنگام خرید ورق ذوزنقه توجه به  یک سری نکات خالی از لطف نیست؟

شما همراهان گرامی باید به این نکته توجه کنید. که به هنگام خرید ورق ذوزنقه اطلاعات دقیقی در مورد محل مورد مصرف.، و سایز و ضخامت مد نظر خود داشته باشید. به هنگام خرید باید به رنگ ورق توجه کنید. رنگ ورق ها باید صاف و بدون ناهمواری و بدون خورگی باشند.

ورق ذوزنقه