آسان بام راد
تولید کننده برتر ساندویچ پانل در ایران

نگهداری از ساندویچ پانل

یکی از چیزهایی که واقعا در نگهداری ساندویچ پانل ها خیلی تاثیر گذار می باشد نحوه اجرای مراحل نصب آن ها می باشد که اگر این کار بدست نیروی کارآزموده صورت نگیرد ممکن است بعدها عواقب زیادی را به دنبال داشته باشد.
اگر درهنگام نصب نکات فنی و ایمنی به درستی رعایت نشود ممکن است که درزهای محل نصب به درستی روی هم قرار نگیرد وبه صورت صحیح آبندی نشود که همین امر باعث عبور آب، هوا و طوبت های موجود میشود و باعث فرسودگی در داخل پانل ها میشود.

 

روش صحیح نگهداری ساندویچ پانل قبل از نصب

بسته های ساندویچ پانل را کمی مایل (شیب) بگذارید تا اگر آب باران در مسیر حمل وارد آن شده خارج شود و همچنین اگر باران یا برف بارید بر روی ساندویچ پانل ها آب جمع نگردد.بر روی بسته های ساندویچ پانل ها در صورت امکان پوشش برزنتی کشیده شود.امکان گردش هوا و تهویه در اطراف بسته های ساندویچ پانل فراهم شود تا رطوبت انباشته ایجاد نشده و به پانل ها آسیبی نرسد. ساندویچ پانل ها را بر روی سطح سخت نگهداری کنید و در زیر پالت ها دو سکو چوب ییا فلزی یا ... قراردهید تا بسته ساندویچ پانل ها تا حد امکان از سطح زمین فاصله داشته باشد در صورت نیاز به نگهداری ساندویچ پانلها به مدت طولانی بسته ها را بر روی هم قرارنداده و در صورت نیاز از چهارچوب برای نگهداری آنها به صورت طبقاتی استفاده شود

سرویس های لازم بعد از نصب 
دراکثر مواقع یادمان می رود و برایمان مهم نیست. همین سهل انگاری باعث می شود درصورت خرابی یک قسمت کوچک به سرعت به سایر قسمت ها نفوذ ‌کند و باعث فاجعه شود به این مثال توجه کنید.اگر در یک قسمت از ساندویچ پنل های نصبی شما مشکل وجود داشت باشد وآب درآن نفوذ کند ابتدا همان محل سرایت و سپس در اطراف آن نواحی باعث خراب می‌شود. که شما مجبور به تعمیر و سرویس خواهید شد پس قبل از این که این اتفاق برای ساندویچ پنل های شما بیوفتد حتما سرویس های ضروری را انجام بدهید .
خب کمی به عقب تر برگردیم به کارخانه قبل از مراحل نصب ساندویچ پانل ها ،درواقع نگهداری ساندویچ پانل ها از همان ابتدای تولید ازاهمیت بالایی برخوردار می باشد


خرید ساندویچ پانل

حداقل عمرمفید ساندویچ پانل ها بین 50 تا 60 سال می باشد
در هنگام انبار کردن از پالت هایی با ارتفاع حداقل 10 سانتی متر استفاد شود
شیب نگهدای وحتی نصب زیر 5 درصد باشد
سرویس وبازدید لازم دوره ای جهت نهگداری داشته باشید
از چسب پلی اورتان جهت آب بندی درزها استفاده کنید
پیچ های زنگ زده را تعویض یا رنگ بزنید
انبار کردن روی هم حداکثر تا 150 سانتی مترباشد
جهت جابه جایی بصورت عمود حمل نشود زیرا باعث تاب خوردگی و به وجودآمدن موج در پانل ها می شود
درزمان حمل پانل ها باید بصورت کامل روی هم قرار بگیرند
نکات فنی در زمان نصب رعایت شود


جهت دریافت آخرین قیمت و همچنین دریافت مشاوره رایگان با ما در ارتباط باشید .

 

sandevichpanel1                sandevichpanel2