آسان بام راد
تولید کننده برتر ساندویچ پانل در ایران

دکوراتیو به معنای زیبا سازی فضا و در عین حال کاربردی بودن آن است که امروزه از اهمیت بالایی برخوردار است و صنعت ساندویچ پانل نیز از این امر مستثنا نبوده و علاوه بر تولید کاربردی این محصول به فکر زیبایی آن برای نمای بیرونی و درونی ساختمان ها بوده که در حال حاضر مشتریان آن رو به افزایش است.

ساندویچ پانل دکوراتیو علاوه بر زیبایی دارای استحکام بالایی است

 

همانطور که امروزه میبینیم تمام افراد به دنبال زیبایی و کاربردی بودن یک وسیله هستند و یکی از مهمترین چیز هایی که تاثیر زیادی بر روی افراد می گذارد نمای ساختمان ها می باشد و در این راه شرکت کاسپین پانل با عرضه ساندویچ پانل دیواری و سقفی توانسته است این نیاز مشتریان را نیز برآورده نماید. ساندویچ پانل دکوراتیو علاوه بر اینکه یک عایق خوب در برابر گرما و سرما و صدا است وهمچنین سبک و ارزان بودن آن توانسته است جایگاه خوبی در این صنعت به دست آورد. استفاده از طرح ها و رنگ های متفاوت و چشم نواز باعث زیباتر شدن ساندویچ پانل شده است.
طراحان دکور نیز در بیشتر مواقع از این ساندویچ پانل برای مشتریان خود استفاده می کنند زیرا این ساندویچ پانل را می توان در خانه ها، سقف، دیوار و پارتیشن ادارات، کانکس و نمای بیرونی و درونی هر جایی از ساختمان استفاده نمود. ساندویچ پانل دکوراتیو علاوه بر زیبایی دارای استحکام، ضد ضربه بودن، مقاوم در برابر خوردگی، رطوبت، پوسیدگی و به علت عایق بودن باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شود که باعث کاهش هزینه های جانبی شده و بهترین کاربرد را ارائه می دهد.                                                                      این محصول به صورت سفارشی نیز برای مشتریان طراحی شده و در ابعاد، رنگ ها و ضخامت مختلف عرضه می شود. جا به جایی و نصب آسان این محصول نیز باعث صرفه جویی در وقت شده و در کمترین زمان ممکن تحویل مشتری داده می شود که این موضوع در مجموعه آسان بام راد به صورت کاملا حرفه ای رعایت میشود که خود یک امتیاز محسوب میشود زیرا در مجموعه آسان بام راد کیفیت دقت و سرعت عمل معیار اصلی در این مجموعه میباشد .