آسان بام راد
تولید کننده برتر ساندویچ پانل در ایران

در این مقاله می خواهیم به توضیح برخی از کاربرد های ساندویچ پانل ها بپردازیم . این مصالح که بسیار سبک و مقاوم می باشند بسیار مورد توجه بوده و امروزه برای مصارف مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند که به برخی از آنها اشاره می کنیم :

موارد استفاده از ساندویچ پانل

 

ساخت سوله


سوله ها سازه های بسیار بزرگی می باشند که برای کارخانه ها ، انبار ها ، گاوداری و مرغ داری ها ، آشیانه هواپیما و ... مورد استفاده قرار می گیرند . برای ساخت و طراحی این سوله ها احتیاج به نرم افزارهای بسیار پیشرفته و خاص است زیرا هرگونه خطا یا اشتباه جزئی منجر به خساراتی عظیم خواهد شد .
سوله ها انواع مختلفی دارند :


 سوله چند ضلعی
 سوله تک دهنه
 سوله دو یا چند دهانه
 سوله قوصی
 

ساندویچ پانل دیواری و سقفی به کار رفته در این سازه ها برحسب کارایی که باید داشته باشد متفاوت است و عایق های مناسب برای هرسوله طبق مکان ، کاربرد و ... انتخاب می شود .موارد استفاده از ساندویچ پانل

ساخت کانکس ها


اتاقک ، خانه و ... از پیش ساخته شده با ساندویچ پانل ها را کانکس می گویند . کانکس ها انواع مختلفی دارند که هر کس بنا به احتیاج می تواند آن ها را سفارش و خریداری کند . به دلیل استفاده ساندویچ پانل در ساخت کانکس ها ، بسیار سبک ، عایق بندی شده در مقابل گرما ، سرما ، رطوبت ، صدا و ... هستند .به همین دلیل قابل حمل و نقل و اسکان در نواحی و آب و هوای مختلف می باشند . عمر ساندویچ پانل ها بسیار بالا بوده و بسیار ارزان تر از مصالح ساختمانی آجری و ... می باشند. پس کانکس ها بسیار مقاوم و کاربردی برای مصارف گوناگون می باشد .

موارد استفاده از ساندویچ پانل

کانکس ها با توجه به سلیقه و موارد مصرف مشتری در طرح ها و رنگ های مختلف ساخته می شود مانند : کانکس نگهبانی ، ویلایی ، سوله ، اداری ، سرد خانه ای ، کارگاهی ، پیش ساخته ، کتنکس ساندویچ پانلی و ...
شرکت کاسپین پانل ارائه دهنده انواع ساندویچ پانل دیواری و سقفی و ورق استیل در طرح ها و رنگ های گوناگون با قیمت مناسب می باشد .