آسان بام راد
تولید کننده برتر ساندویچ پانل در ایران

 

ساندویچ پانل همانند پنجره و دیوارهای 2 جداره عمل می کند مواد سازنده آن ساختاری با کیفبت و سبک دارد زیرا از 2 لایه ورق فولادی تشکیل شده که بین آن فوم تزریق شده است که از جنس پلی اورتان با ساختار سلول بسته می باشد که یکی از بهترین عایق های حرارتی می باشد و به صورت سقفی و دیواری به کار می رود که ضخامت آن بین 4 تا 20 سانتی متر می باشد و با توجه به محیطی که در آن قرار است نصب شود متفاوت است. کاربرد آن بیشتر در مناطق مسکونی و ادارات، انبارها، ساختمانهای صنعتی و سردخانه ها می باشد.
از مزایای استفاده از ساندویچ پانل دیواری میتوان به سبک بودن آن اشاره کرد که عایقی در برابر صدا، گرما و سرما، مقاوم در برابر زلزله می باشد. قابل شتشو و کاملا بهداشتی و ضد قارچ و کپک است و به راحتی میتوتن کابهای برق و لوله هاب آب را از بین آن عبور داد. ساندویچ پانل سقفی آن بهترین گزینه برای ساختمان سازی می باشد که علاوه بر سبک بودن آن برای سقف عایق بسیار مناسبی برای صدا و رطوبت، گرما و سرما است. که هزینه کمی در بر دارد.

 

 ساندویچ پانل دارای رنگهای متنوعی یرای زیبایی بیشتر است

 

انواع ساندویچ پانل:

1- ساندویچ پانل دیواری سردخانه:

این نوع ساندویچ پانل به علت نگه داشتن سرما در سردخانه ضخامت آن 8 تا 20 سانتیمتر و به طول 1 تا 12 سانتیمتر متغیر است و بنا به کاربری آن تولید می شود و برای جلوگیری از شکستن پلی اورتان آن را بین 2لایه ورق فلزی ساندویچ کرده تا مقاومت آن بیشتر شده و دارای خواص مکانیکی مناسبی می شود.

2- ساندویچ پانل کارگاهی یا مسکونی:

این نوع ساندویچ پانل بیشتر در اماکن مسکونی، کارگاه ها دیواره های سوله های صنعتی به کار می رود و ضخامت آن بیت 4 تا 6 سانتیمتر است که برای مقاومت و استحکام با ایجاد شیارهایی روی آن باعث مستحکم شدن پانل می شوند.